Golden Nieruchomości – Mieszkaj tak jak lubisz

Nieruchomości to nie tylko nasza praca ale również pasja,  pasja która daje nam możliwość spełnienia twoich marzeń.

Co nas wyróżnia? Oto nasze złote zasady.

 

DOŚWIADCZENIE I PROFESJONALIZM

Wiedza i kompetencje uzyskane na przestrzeni lat pozwalają nam zrozumieć potrzeby naszych klientów i zarekomendować im najlepsze oferty i rozwiązania.

Czy sprzedajesz, czy kupujesz nieruchomość, przed Tobą transakcja, która prawdopodobnie wpłynie na całe Twoje życie. Warto więc przygotować się do niej dobrze i zaufać sprawdzonym i doświadczonym doradcom. Wesprzemy Cię w kwestiach związanych z przygotowaniem wymaganej dokumentacji i obsługą prawną. Pomożemy Ci wyszukać odpowiednią nieruchomość lub odpowiedniego klienta, a potem sprawnie i bezpiecznie przeprowadzimy Cię przez transakcję.

Oferujemy Ci również wsparcie w uzyskaniu atrakcyjnego kredytu  a w razie potrzeby wykończenia wnętrz czy nowej aranżacji Twojej nieruchomości, współpracujemy z najlepszymi projektantami i ekipami remontowymi.

TROSKA O KLIENTA

Indywidualne podejście i elastyczność są naszym znakiem firmowym. Twoje zlecenie to dla nas wyjątkowe, jedyne w swoim rodzaju wyzwanie, do którego podchodzimy z pasją i zaangażowaniem. Szanujemy Twój czas, dlatego jesteśmy maksymalnie mobilni i możemy spotkać się tam, gdzie jest to dla Ciebie najbardziej dogodne. Wszystkie działania, nie wymagające osobistej obecności klienta, realizujemy on-line, niemniej zawsze zapraszamy na pyszną kawę do naszego biura.

Zapomnij o nerwach i stresie, o uciążliwych telefonach i mozolnym przeglądaniu setek ogłoszeń. Sprawimy, że zakup, wynajem czy sprzedaż nieruchomości będziesz wspominać z uśmiechem 😊

 

PRZEJRZYSTE ZASADY WSPÓŁPRACY

W biznesie - tak jak w życiu - kierujemy się jasnymi i prostymi regułami. Umowa pośrednictwa, którą Ci proponujemy precyzyjnie określa nasze obowiązki i zakres świadczonych usług, a Tobie gwarantuje pełne bezpieczeństwo transakcji oraz pewność, że związane z nią koszty nie ulegną zmianie.

 

Sprawdż Nas!

Golden Nieruchomosci
Mieszkaj tak jak lubisz

Mieszkania

Domy

Działki

Lokale

Polecane oferty

Jestem zainteresowany ofertą

proszę o kontakt

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach przesłania informacji handlowych oraz dla celów marketingu bezpośredniego

Kontakt
Nowe oferty
© 2018. Wszelkie prawa zastrzeżone. APPGO